LR FIT se loučí s rokem 2018 a vítá rok 2019

LR FIT se loučí s rokem 2018 a vítá rok 2019

Přátelé, kamarádi,

Rok 2018 již zavírá své vrátka a já vám chci poděkovat za tento rok. Byl opravdu epický a plný pohybu. Díky tomu, že jste si oblíbili LR FIT cítím dvě věci: vděk, za to, že můžu dělat co mě baví a současně příjemný pocit zodpovědnosti a závazek dále budovat z LR FIT adresu, kde se budete rádi vracet, aktivně relaxovat, navazovat nová přátelství a tvořit tak jednu velkou fitness komunitu.

 V roce 2018 se nám podařilo zrealizovat cardio zónu, chillout zónu a další spoustu investic, díky kterým jsme nejen rozšířili prostory, ale hlavně zkompletovali možnosti tréninku tak, ať můžeme beze zbytku naplnit programy a cvičební přání všech věkových kategorií, sportovních úrovní a zcela odlišných cílů. Od „restartu“ těla, až po specifické sportovní programy. Dnes má LR FIT funkční zónu (pro funkční a intervalový trénink), TRX zónu (zde probíhají lekce TRX, Jógy, nebo pilates), Hulk corner (místo pro silový a vzpěračský trénink) a nově Cardio zónu (pro cardio a intenzivní intervalový trénink).

Další, co stojí jistě za zmínku jsou projekty, které se v tomto roce nastartovaly, nebo proběhly. Z workshopů, které stojí za zmínku jsou workshop o běhání s Milošem Škorpilem a Danou Škorpilovou, workshop o psychologii výkonu (www.psychologievykonu.cz), workshopy o stravě, workshop na ramena a zápěstí, workshop foamrolling a spousta cvičících speciálek. V roce 2019 jich bude opět dost a už teď můžu prozradit, že se máte na co těšit.

Dále jsme nastartovali kurzy jógy i klasické lekce, kruháček pro děti, který bude pravidelně každé pondělí, nebo lekce mobility, základy vzpírání a cardio vedené lekce.

V roce 2018 proběhl dvakrát open day s afterparty. První 5.5. k 5tému výročí narozenin LR FIT. I přes datum, které lákalo spoustu akcí byl tento den opravdu povedený. Druhý proběhl před pár dny 22.12.2018 a musím říci, že tento open day si budu dlouho pamatovat, protože lekce byly narvané, jídlo a prezentace od Zdravého stravování výživná a chutná, challenge si troufnu říct, že byla legendární a plná spektakulárních výkonů a den zakončen afterparty, kde jsme mohli po celém roce povolit malinko uzdičku zábavě. Upřímně chci za tuhle afterparty všem zúčastněným poděkovat, protože je fantastické sledovat, že existuje ještě příležitost, kde se můžou potkávat všechny generace, profesní rozdíly, možná i názorové a všichni se jen baví a užívají bez konfliktů, těchto chvil si velice lidsky cením a děkuji.

 

Všem Vám přeji šťastný rok 2019 plný pohybu, dobré nálady, přátelství, fyzického i duševního zdraví a splněných přání. Pevně věřím, že přesně takový bude i LR FIT rok 2019!

Současně děkuji všem instruktorům, bez kterých by LR FIT nebyl. Jmenovitě Štěpánovi, Kike, Simči, Mili, Kubovi a Víťovi.

 

5 LR FIT rad do nového roku:

1)      Cvičte v první řadě pro dobrý pocit a prožitek z toho, že se můžete hýbat, opravdu si to užívejte (hubnutí a lepší výkony, přijdou, nechtějte všechno hned)

2)      Nebojte se snít ve dne – sám to miluju, sním o věcech, které si chci splnit, realizovat, a i když to nepřijde hned, tak mi to neustále dává chuť pracovat a snažit se

3)      Buďte konzistentní – jít pravidelně cvičit, hýbat se, i když se vám nechce je základ, kolikrát zjistíte, že i když máte špatnou náladu, nebo se nechce, tak můžete prožít fantastický trénink a mít ze sebe radost. Konzistentnost je klíč.

4)      Nedržte diety a nedávejte si předsevzetí – už je to klišé, ale chcete-li se změnit, tak změňte svůj životní styl, postoj, to je jediná správná a trvalá změna, budete pak šťastnější, věřte mi

5)      Neberte se příliš vážně – pseudoživoty na instagramu a facebooku jsou z velké části lež, buďte nad věcí, netýrejte se sledováním cizích superživotů :-)

 

Děkujeme, že jste s námi.

 

Lukáš Rubecký