Zdravé stravování a LR FIT

Spolupráce se Zdravým stravováním

Spolupráce se Zdravým stravováním

Jak už jste si někteří asi všimli, tak jsme nově začali spolupracovat se Zdravým stravováním. Jakou formou a jakým způsobem si můžete objednávat jídlo se vám pokusím tady co nejlépe vysvětlit :-)

V LR FIT je odběrové místo Zdravého stravování, takže můžete využít nabídek a programů zdravého stravování a vyzvednout si jídlo nachystané přímo v LR FIT, třeba po cvičení.

Ucelenou nabídku najdete přímo na www.zdravestravovani.cz

Jak to funguje?

- Jidlo/stravovací program si objednáte na www.zdravestravovani.cz a domluvíte se na vyzvednutí v LR FIT v Kyjově.

- v LR FIT v Kyjově si můžete vzít/vyzvednout voucher na 10% slevu při první objednávce (délka odběru je na vás) nebo 5% na následující objednávku.

- Jídlo si můžete vyzvedávat v LR FIT od zahájení programu den předem Neděle-čtvrtek (v neděli od 18-20h a po-čt od 17-20h, nebo vždy ráno od 7-9h Po-pá)

 

Co doporučujeme?

- objednat se u nás na diagnostiku InBody 230 před zahájením programu, kde kromě měření a určení bazálního metabolismu probereme i vaše denní a pohybové aktivity tak, abychom vám dokázali optimálně poradit při výběru programu pro vás.

 

Výhody...

- Jídlo budete mít vždy nachystané dopředu, takže vy nemusíte nic počítat, chystat, nakupovat 

- Jídla jsou pestrá a opakují se málokdy a jen za poměrně dlouhou dobu ( pokud nevaříte pro celou rodinu, tak nemáte šanci se kvalitou a pestrostí jídla dostat na stejnou cenu)

- snadné dodržování -  je to jednoduché, vezmu krabičku, otevřu, buď ohřeju nebo jím rovnou

- úspora času - ať chceš, nebo ne, tak čas, který strávíš chystáním, počítáním, nebo nákupy je opravdu velký....není lepší ho věnovat produktivní práci, pohybu, nebo rodině???

- dosažení svých cílů - tohle je logické, čím méně máte prostoru na chybu, nebo selhání v disciplíně, tím lépe (ps: jednodušší, než tady už to být v dodržování nemůže)

Nevýhody...

- krabičky - odpad... (ten ale budete řešit, i když nakupujete a taky předpokládám, že třídění už je samozřejmostí)

- kdyby měla jíst celá rodina, tak cena, ale pro jednotlivce nebo pár při pestrosti jídla a kvalitě je to minimálně na drobnou polemiku 

 

Pokud se chcete dozvědět více, tak neváhejte se nás ptát, nebo přímo oslovit Zdravé stravování s odkazem na nás.

1

1

2

2

3

3