Blog

LR FIT se loučí s rokem 2018 a vítá rok 2019

Přátelé, kamarádi, Rok 2018 již zavírá své vrátka a já vám chci poděkovat za tento rok. Byl opravdu epický a plný pohybu. Díky tomu, že jste si oblíbili LR FIT cítím dvě věci: vděk, za to, že můžu dělat co mě baví a současně příjemný pocit zodpovědnosti a závazek dále budovat z LR FIT adresu, kde se budete rádi vracet, aktivně relaxovat, navazovat nová přátelství a tvořit tak jednu velkou fitness komunitu.

31.12.2018

LR FIT Vánoce

Nevíš co darovat na Vánoce? Daruj něco co má smysl. Nové trenky a knížku koupit můžeš, ale my jsme pro vaše blízké připravili ticket do nového života!

08.11.2018

Zdravé stravování a LR FIT

Nově je u nás odběrové místo Zdravého stravování. Nyní pokud si objednáte jídlo z nabídky Zdravého stravování, tak si ho můžete vyzvedávat v LR FIT v Kyjově. Proč je dobrý jíst "krabičky"? Více v článku....

17.10.2018

Rezervace a storno poplatky

Po dlouhém pětiletém odolávání jsem byl nucený zavést v LR FIT storno poplatky u rezervací. Ačkoli bych možná nemusel to vysvětlovat nějak dlouze, tak chci tady na pár řádcích napsat důvody a smysl...

05.04.2018

Workshop - psychologie výkonu

Přinášíme další zajímavý workshop a tentokrát zabrousíme do psychologie výkonu. Je to oblast, kde se může klidně odehrávat i 80% toho jestli uspějeme, nebo ne. Pojďte zkrotit svoje šelmy v hlavě!

22.03.2018

Kurz výživy (6-ti týdenní)

NOVÝ TERMÍN KURZU VÝŽIVY 6-TÝDNŮ. Startujeme 23.4.2017

20.03.2018

Running workshop s Milošem Škorpilem a Danou Škorpilovou

Již tuhle sobotu proběhne workshop v Milošem Škorpilem a Danou Škorpilovou. Nenechte si ujít tento workshop o běhání, stravě a učte se skutečně od těch nejlepších v tomto oboru.

20.02.2018

Hledá se instruktor

Hledáme nového instruktora, opět musíme vypustit tento inzerát, ale my se nevzdáváme :-) Tentokrát jsem se pokusil být více specifický.

16.01.2018

5 poselství do roku 2018

Vstupujeme do nového roku a spousta lidí si dává spoustu předsevzetí a slibů, jak zhubnou, začnou se lépe stravovat a celkově změní svůj životní styl a co si budeme povídat stejně se to nikdy u většiny lidí nestane.

01.01.2018

Port de bras v LR FIT

Elegance, ladnost, přirozenost- PORT DE BRAS Jedná se o formu tance a strečingu, který vychází z moderního tance a baletu, ale nelekejte se, nejedná se o žádné vybití, netančí se na rychlou hubu jako při zumbě, ani tu nejde o sexy vrtění, které najdeme u mamby. Takové rychlé tance se snaží dohnat hudbu a podle cvičitelů se tak zatěžují kyčle a kotníky. Port de bras se naopak zaměřuje na to, aby každá sestava vycházela z přirozených pohybů, u kterých je potřeba dodržovat správné držení těla. Cílem je zlepšit schopnost správného zapojení hlubokých i povrchových svalových skupin.

21.11.2017