Blog

Jídelníčky na míru v LR FIT

Dlouho jsme se tomu bránili, ale zájem je velký a proto jsme se rozhodli část svých volných chvil vyplnit jídelníčky na míru. Pro ty z vás, kteří potřebují mít rozepsané do detailu co a kdy jíst, tak aby nastavili svůj zdravý životní styl!

28.08.2017

Jóga v LR FIT

Nebudu Vás zatěžovat podrobným výkladem , nebo překladem slova jóga, to si konec konců může každý z Vás zadat do googlu a dostane více než vyčerpávající odpověď. Chtěla bych Vám spíše přiblížit její přínos na zdraví, na duševní pohodu a klid, který s sebou nese. Proto pokud jste s jógou teprve začali, cvičíte ji doma, nebo se už pravidelně na jógu chystáte, ale Vaše odhodlání začíná ochabovat, přečtěte si tyto důvody proč – začít, pokračovat a vytrvat.

21.08.2017

Hulk corner, chci zde cvicit

Chcete cvičit v Hulk corneru, zjistěte možnosti, jak si užívat novou místnost LR FIT vybavenou pro silový trénink.

17.08.2017

Hulk corner

Možná si říkáte, proč děláme Hulk corner, nebo co to bude a jak bude zapadat do konceptu LR FIT, ve kterém se snažíme profilovat jako funkční fitness zaměřené na osobní tréninky, skupinové lekce a ano, neuznáváme cvičení v „klasických fitness“, které hojně používají stroje navádějící tělo...

23.06.2017

Kdo jsme?

K dispozici máme také jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a složení lidského těla.

16.02.2016

Motivace

Motivace, jedna s nejdůležitějších součástí cesty k cíly..najdi si tu svoji!

01.02.2016

Pitný režim

Pitný režim je nedílnou součástí zdravého životního stylu, ačkoli je většinou schovaný až za stravou a pohybem. Pitný režim je mimořádně důležitý k udržení stálého vnitřního prostředí.

01.01.2016