Hledá se instruktor

Hledá se instruktor

Hledá se instruktor

Musíme opět vypustit tento inzerát, ale my se nevzdáváme :-). Hledáme dalšího kolegu do týmu v LR FIT, tentokrát zkusím být trochu specifičtější koho vlastně hledáme a snad se to podaří.

Jaký by jsi měl/měla být?

Budeš pracovat s lidmi, takže pokud jsi promluvil naposledy v roce 2005, tak to nebude práce pro tebe.

Budeš předvádět cviky, ukazovat, vysvětlovat….znamená to, že by jsi měl/a být pohybově aktivní a v nejlepším případě i nadaný/á.

Měl/a bys být i přemýšlivý/á! Budeš pracovat s nejrůznějšími klienty s hodně různými schopnostmi, nemůžeš tedy všem dát stejný trénink a neustále musíš přemýšlet, jak ten trénink nastavit, aby neublížil a zároveň pomohl, zdravotně, nebo kondičně.

Pozorovací schopnosti – ano tohle přijde s praxí a my ti pomůžeme, ale aktivně vypozorovávat z pohybu případné pohybové omezení klienta je klíčové! Jsme a chceme být profesionálové!

Osobnost! Máš špatnou náladu? Ok, ale ne v práci. :-)

 

Co požadujeme?

Kvalifikaci – žádný rychlokurz, ale systematické vzdělávání, které NIKDY nekončí. ALE nemusíš mít na začátku nic, jen odhodlání a chtít se učit, případě do sebe investovat.

Vlastní potřebu seberealizace! Jestli hledáš rychlé prachy, tak se na inzerát nemusíte ani ozývat, budování svých zákazníků je systematické a začátky jsou těžký, stejně jak musíte vy postupně na sobě pracovat, chceme odhodlaného kolegu/kolegyni, kteří na sobě chtějí pracovat!

Časovou flexibilitu! Pracujeme dopoledne a odpoledne, přes oběd moc lidí necvičí a pokud se touhle prací chcete živit, je třeba pracovat dle možnosti lidí.

 

Co nabízíme?

Férové ohodnocení dle pracovního nasazení a schopností

Velkou volnost (ale obrovskou zodpovědnost požadujeme)

Vzdělávání – jsme schopni, pokud vidíme zájem spolufinancovat školení (přesto, že to je vaše aktivum)

Zázemí a růst, nechceme a nebudeme přešlapovat na místě, ale jako centrum pohybu porostete s námi!

 

HLEDÁME PRÁVĚ TEBE? POKUD JSI NABYL/A POCITU, ŽE ANO, TAK NEPRODLENĚ POŠLI SVŮJ ŽIVOTOPIS NA RUBECKY@LR-FIT.CZ