Jídelníčky na míru v LR FIT

Jídelníčky na míru v LR FIT

Dlouho jsme se tomu bránili, ale zájem je velký a proto jsme se rozhodli část svých volných chvil vyplnit jídelníčky na míru. Pro ty z vás, kteří potřebují mít rozepsané do detailu co a kdy jíst, tak aby nastavili svůj zdravý životní styl!

 

Pokud jste se rozhodli, že chcete jídelníček na míru přímo pro Vás, tak neváhejte a vyplňte níže přiložený kontaktní formulář.

Jak postupovat?

 

1) Domluvit si diagnostiku na špičkovém přístroji InBody 230 přímo u nás v LR FIT v Kyjově. Diagnostika je nezbytná pro určení vašich cílů, ale především pro informaci o vašem bazálním metabolismu. (pokud vám někdo dělá jídelníček online aniž by viděl vaše výsledky s diagnostiky, tak prchejte pryč, pokud to někdo dělá od oka, nebo jen z BMI, tak platí stejné pravidlo, upalujte pryč!) Na diagnostice taky zjistíme jak jste na tom s pohybem (nikoliv však s pohyblivostí :-) na to máme jiné metody), tak abychom správně dopočítali nutné potřebné kilojouly.

2) Určíme si jaký typ jídelníčku je potřeba, jestli redukční, standart, nebo na nabírání aktivní hmoty. (ne, žádná přejídací "objemovka" nebude :-))

3) Určíte si kolik dní jídelníčku chcete sestavit. Cenu najdete v ceníku na stránkách.

 

Pokud jste se rozhodli, že chcete skutečně jídelníček na míru, tak nás kontaktujte buď emailem na rubecky@lr-fit.cz, nebo skrz formulář níže :-)

 

L.R. Fit
Jungmanova 499
Kyjov 697 01

Telefon: +420 606 092 322
Email: info@lr-fit.cz
Webwww.lr-fit.cz

L.R. Fit - Bzenec
Strážnická 554
Bzenec

Kontaktní formulář