Nové kurzy v LR FIT

Nové kurzy jógy v LR FIT

Kurzy pro děti

Kurzy pro děti

NOVÉ KURZY V LR FIT

 

KURZ JÓGY OD ZAČÁTEČNÍKŮ

 

Za dvacet lekcí se naučíte mimo jiné pracovat se středem těla, spoustu druhů dechových cvičení, zkusíte si Yin jogu, power yogu, hatha jogu a pro inspiraci prvky z hormonální jógové terapie. Podrobně se naučíte pozdrav slunce A i B a zdokonalíte ásany od bojovníků až po most. Kurzem vás provede Mili.

Kapacita kurzu je pro 10 – 15 lidí a je třeba uhradit poplatek kurzu před první lekcí, nejpozději však v den první lekce. Cena kurzu je 2190,-.

 

KUZR HRAVÉ JÓGY PRO DĚTI

 

Jóga a jógové hry dětem pomohou lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Živé děti zklidní a málo aktivní by naopak měla povzbudit k činnosti. Cvičení jógy pro děti je naprosto odlišné od toho pro dospělé. V systému dětské jógy je cílem nastolení rovnováhy mezi spontálním chováním a pohybem dětí, cvičení jógových pozic či sestav. Ty s dětmi cvičíme spíše dynamicky bez výdrží a zádrží dechu.

Kapacita kurzu je omezena maximálně na 10 dětí v rozmezí 4-10 let. Cena kurzu je 890,- a obsahuje 9 lekcí v měsících říjnu a listopadu a to vždy ve středu od 16h.

 

  • Oba kurzy startují od středy 4.10. v LR FIT v Kyjově. Cenu kurzovného můžete zaplatit buď hotově na místě v provozovně LR FIT v Kyjově, nebo převodem na účet před zahájením kurzu. Hlásit se můžete přes formulář níže, nebo emailem na rubecky@lr-fit.cz, nebo přes facebook.com/pohybovecentrumkyjov

L.R. Fit
Jungmanova 499
Kyjov 697 01

Telefon: +420 606 092 322
Email: info@lr-fit.cz
Webwww.lr-fit.cz

L.R. Fit - Bzenec
Strážnická 554
Bzenec

Kontaktní formulář