Nový ceník

Nový ceník

Přátelé, téměř po dvou letech měníme ceník, snažili jsme se ceny navyšovat co nejmírněji. Nicméně se zdražuje průběžně vše a i my musíme reagovat.

LR FIT chce neustále inovovat, školit se a zlepšovat služby a kvalitu. Abychom tyhle naše pilíře mohli dále naplňovat a sami nebýt jen otroky práce, tak jsme museli ceník mírně navýšit. Pevně věříme, že se stále budeme těšit vaší důvěře a pochopení :-)

 

Teď k samotným změnám:

1) nejvíce se zdražení dotkne osobního tréninku pro 1 osobu kde se cena zvýší z 290,- na 350,-. Tyhle tréninky často věnujeme zdravotním aspektům a jsou nářočné. Tohle zdražení je pro nás nutností. Pokud byste chtěli zachovat maximálně osobní přístup, ale nechcete platit více, doporučujeme chodit ve dvou, rádi vám pomůžeme s domluvou pro naleznutí sparinga :-)

2) trénink pro dvě osoby bude stát 400,- na místo současných 380,- 

3) trénink pro 3 a více osob se bude účtovat za 150,-/osoba....tady cena na osobu zústane pro 3 osoby zachována, pokud jste chodili na tzv. semi private 4 a více osob, tak tam se již nebude rozpočítávat, ale bude se standardně účtovat 150,-/osoba.

4) yoga a pilates beze změny

5) skupinové lekce - tady stoupne cena hlavně pro ty bez kreditu ze 100,- na 120,- (bohužel spousta lidí bez kreditu se rezervuje a pak nepřijde a neřeší). Takže doporučujeme si opravdu předplácet a využívat snížené ceny dříve to bylo90,- nyní rovná 100,-. Při předplacení můžete využít samozřejmě toho, že pojišťovny již téměř standardně přispívají na předplatné.

6) sportovní kluby nyní místo 500,- budou platit 600,- za hodinu.

7) diagnostiky zústávají beze změny

* Ve všech cenách je samozřejmě zahrnutý iontový nápoj zdarma, služby instruktora/trenéra a DPH.