Open day

Open day

Open day 16.12.2017

 

Stále se nám množí dotazy, jak to bude na open day a afterparty, tak se Vám to tady pokusím přehledně shrnout s tím, že sem budu postupně doplňovat informace, jak budou postupně přibývat.

 

1)      Lekce zdarma – lekce zdarma, kde si můžete vyzkoušet téměř všechny druhy našich skupinových lekcí budou probíhat cca od 12-17h. Lekce proběhnou, jak v LR FIT v Kyjově, tak v LR FIT ve Bzenci. Lekce mají na open day délku 40 minut, tak abychom měli mezi lekcemi dostatek času a mohli se zeptat instruktorů na to co vás zajímá ohledně cvičení, to samozřejmě můžete i na afterparty, ale rozumnější to bude v této části akce. Lekce, které budou na open day budou vypsány 9.12. 2017 v rezervačním systému tak, abyste se mohli závazně přihlásit a neblokovali třeba místa dva měsíce předem. Prosím berte ohled na to, aby i ostatní se mohli nahlásit na nějakou tu lekci. Tak si vyberte 1-2 lekce, 5 lekcí pravděpodobně stejně nezvládnete.

2)      Open day challenge – i letos proběhne open day challenge a vy se ji můžete zúčastnit během celého dne v LR FIT v Kyjově, chtěli jsme původně i ve Bzenci, ale s ohledem na férovost objektivního hodnocení to necháme na jednom místě. Opět se bude hrát o zajímavé ceny od sponzorů akce a vyhlášení bude na afterparty, takže vítězové si můžou užít i svou chvíli slávy a oficiálně se můžou chlubit i titulem #antichudaczech

3)      Afterparty – afterparty bude letos probíhat v Kyjovském pivovaru od 20:30h. Na afterparty budete potřebovat vstupenku, kterou od listopadu bezplatně dostanete v LR FIT nebo přímo v průběhu open day. Prvních vytočených 100 piv samozřejmě bude na náš účet. Doufáme, že se tady všichni potkáme a zakončíme tak tento den opravdu intergalakticky.

Program afterparty (bude v průběhu upravován a upřesněn):

- 8:30 pozvolný začátek

- 9:00 úvodní slovo strejdy Lukeho a krátká prezentace

- 9:45 vyhlášení vítězů open day challenge

- v průběhu akce fotokoutek

- volná zábava do „nedokážeme říct“