Instruktoři

Lukáš Rubecký

Celý život se věnuji sportu, ale především basketbalu. Basketbal vedl moji cestu přes Zlín, Olomouc, kde jsem dva roky studoval Fakultu tělesné kultury, nabíral zkušenosti, jak z aktivního sportování, tak třeba z trénování basketbalu. Když jsem se vracel před 4 lety do Kyjova, tak jsem chtěl založit pohybové centrum, kde by našel útočiště, jak vrcholový sportovec, tak někdo s problémy se zády, starší, mladší, ženy, muži, jednoduše každý, kdo miluje pohyb, nebo se opět chce hýbat. Pevně věřím, že se nám to v LR FITu daří a lidi, s kterými spolupracuji jsou lidé na správném místě, stejně, jako zázemí, které se snažíme zdokonalovat neustále, stejně jako principy tréninku, které vedou k danému cíli! Proto kladu velký důraz na vzdělání, kreativitu, informace, ale především na vývoj a tvoření vlastní cesty.

Kvalifikace: Instruktor kondičního posilování, Výživový poradce

Semináře a kurzy: DNS sportovní kurz 1 (dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře), TRX, TRX sport medicine, Anatomy trains (level 1), Functional movement sceen (level 1), Základy vzpírání (fitness institut) Move it! (3D FITNESS), Kettlebells (3D FITNESS), Gravity (3D FITNESS), Foam rolling (level 1), Fitball and overball (AC academy), Výživa dětí, Sportovní výživa a wellness, Ramena (Petr Růžička – ido portal method), Primal Move (APK), SM Systém (A, B, D, E/ metoda doktora Smíška), TRX RIP trainer (3D FITNESS), Body and Balance (3D FITNESS)

Štěpán Špaček

Kvalifikace : DNS sportovní kurz 1, Základy vzpírání (Fitness institute), TRX GSTC (3D FITNESS), MOVE IT! (3D FITNESS), KETTLEBELLS FORCE (3D FITNESS), BODY AND BALANCE (3D FITNESS), Primal move (APK), Stojka-seminář (Petr Růžička - ido portal method), Ramena (Petr Růžička - ido portal method)

Kristýna Theimerová

Kvalifikace a certifikáty:
TRX GSTC (3D FITNESS), BODY AND BALANCE (3D FITNESS), BŘIŠNÍ PEKÁČ (HANKA KYNYCHOVÁ), FITBALL AND OVERBALL (AC ACADEMY)
Nevzdávej nic, co jsi začal.

Simona Plachá

Pilates Matwork 1.-3. modul (pilates clinic academy), Cvičení pro těhotné a po porodu(face czech academy), Pilates anatomie (PCA), Footwork (PCA), Kyfóza, lordóza, skolióza (PCA), Stovka (IQ pohyb), Inspirace VADY PÁTEŘE (IQ pohyb academy), SBALLY (IQ pohyb academy)

Jakub Gajda

Sportu se věnuji od mládí. Nejdříve to byl fotbal, později bojové sporty. Nyní se věnuji crossfitu a vzpírani. Ve cvičení se snažím posunout sebe i své klienty na novou úroveň a posouvat své limity. Zastávám názor, že čím víc do toho dáš, tím víc se ti vrátí. Kvalifikace a semináře: - absolvent Improve academy (funkční trenér) -funkční trénink 3D fitness -TRX 3Dfitness -RIP trainer 3D fitness -Crossfit (sestavování tréninku) Improve -sestavování jídelníčku -resety v pohybech KB5 -super joint (péče o klouby) KB5

Mili Veprentsová

Ahoj, ja jsem Mili a ve fitku se budeme potkávat na lekcích jogy a port de bras, což je taneční cvičení z sekce body and mind. Cvičení se věnuji od malička, začínala jsem jako moderní gymnastka a později vystudovala taneční konzervatoř v Brně. Pracuji jako učitelka tance na základní umělecké škole v Uherském brodě a Dolním Němčí. Na mých lekcích se budeme zaměřovat spíše na cvičení pro začátečníky a mírně pokročilé, uvolníme ztuhlé tělo a nabijeme se pozitivní energií. Budu se na Vás těšit na lekcích v Kyjově a ve Bzenci.

Robin Bačík

Robin Bačík
Sportu se věnuju od mala, nejdříve fotbal a basketbal.
K srdci mi přirostl více basketbal, který hraji i v současnosti.
Sport není jen o tom jak člověk vypadá , ale vše co s ním souvisí ....
(zdravá strava, kondice i správné držení těla)
Ne nadarmo se říká ,,ve zdravém těle, zdravý duch".


Kvalifikace a osvědčení: IMPROVE ACADEMY- Funkční trenér se zdravotním zaměřením
3D FITNESS: TRX workshop a funkční trénink workshop, CROSSFIT S MERGIM I.